Portatīvais dators, kas vienlīdz labi derēs skolēnam, studentam, biroja darbiniekam vai pat zinātkāram pensionāram. ASUS Vivobook spēj pārsteigt ar piedāvāto iespēju un cenas mijiedarbību. Tas ir ērts, spējīgs un multifunkcionāls.

ASUS Vivobook ir aprīkots ar jaunāko Intel Pentium N4200 četru kodolu procesoru (Apollo Lake), kas sasniedz līdz pat 2.5 GHz frekvenci. Procesoram ir iebūvēta 4GB liela operatīvā atmiņa, kuru nepieciešamības gadījumā ir iespējams palielināt līdz 8GB. Tā jauda pilnībā spēs nodrošināt Windows 10 pilnvērtīgu un gludu ikdienas darbību ar dažāda tipa dokumentiem un interneta pārlūkprogrammu, bilžu un video apskati, kā arī ļaus brīvajos brīžos baudīt mūziku un filmas.

Dators ir aprīkots ar procesorā integrētu Intel HD Graphics video karti, ar kuru pilnībā pietiks ikdienas vajadzībām. Atšķirībā no citiem ekonomiskās klases laptopiem, kas parasti piedāvā 1366 x 768 rezolūciju, Vivobook nodrošināts ar full-HD 1920 x 1080 rezolūcijas displeju. Pateicoties glancētajam datora ekrāna, krāsas ir spilgtas un grafiskās detaļas ir asas un izteiksmīgas.

Vivobook pierāda, ka arī ekonomiskās klases laptopi spēj nodrošināt savu lietotāju ar kvalitatīvu un izteiksmīgu skaņu. To nodrošina divi korpusā iebūvētu skaļruņi, novietoti zem roku balsta vietām. Dzidro un kvalitatīvo skaņas kvalitāti nodrošina SonicMaster tehnoloģija, neatkarīgi, vai izmantojiet skaļruņus, vai arī baudiet skaņu austiņās.

Portatīvais dators ir aprīkots ar solid-state-drive jeb SSD cieto disku, kas ir aptuveni piecas reizes ātrāks nekā tradicionālais hard-disc-drive jeb HDD tips. Pateicoties SSD cietajam diskam, dators ātrāk ieslēdzas, veic darbības ar failiem, atver un darbina programmas.

Izstrādātājs, domājot par lietotāja komfortu, datoram ir piešķīris ASUS IceCool tehnoloģiju, kas, pateicoties īpašam datora detaļu izvietojumam un atdzesēšanas sistēmai, nodrošina roku palikņu temperatūru starp 28 – 35 grādiem, lai dienas beigās nezustu komforts sakarsuša datora dēļ.

ASUS Vivobook ir aprīkots ar jūtīgu peles kursora skārienpaliktni, tas reaģē uz plašu spektru pirkstu kustību jeb žestiem. Skārienpalikņa tehnoloģija ir aizgūta no viedtālruņu ekrāna darbības principiem, kas nodrošina papildus precizitāti.

Korpuss ir labi nostrādāts, tas nerada plastmasīgu sajūtu, kā arī klaviatūra ir ērta, aprīkota arī ar ciparu bloku un taustiņiem ir patīkams, jūtams nospiediens 1.6mm dziļumā. Pats dators sver tikai 1.65kg, tādēļ to bez problēmām var ņemt līdzi ikdienas solī.

Šobrīd nav komentāru

E-pasts netiks publicēts