Tev ir lieliska iespēja kontrolēt visas izklaides ierīces no attāluma, izmantojot gudro ierīču kontrolieri.
Iedomājies, cik bieži Tev nācies mēģināt izdomāt arvien jaunus veidus, kā nodarbināt bērnus brīvajā laikā pēc skolas, lai tie pēc iespējas mazāk laika pavada pie iemīļotā Xbox. Vai cik bieži Tu esi vēlējies, lai televizors tiek izslēgts daudz laicīgāk. Iedomājies, ka Tev ir viena pults, ar kuras palīdzību Tu vari kontrolēt televizoru, spēļu konsoles, datorus un DVD atskaņotāju. Skan vairāk nekā patīkami, vai ne? Tagad Tev ir dota tāda iespēja – pilnīga kontrole pār elektroierīcēm!dch-g020-kontrolieris

DLink kontrolieris Home Hub
Home Hub ir neliela, tikai 100x100x110 mm maza ierīce. DLink gudro ierīču kontrolieris ļauj vadīt visas DLink iekārtas, kas darbojas ar Z-Wave tīklu. Tu vari droši un ātri automatizēt savu māju. Pievieno kontrolieri savam WiFi mājas rūterim un kontrolē Smart TV, DVD atskaņotāju, datoru un spēļu konsoles darbības ilgumu. Maksimālais pieslēdzamo ierīču skaits ir desmit.

Ikdienas palīgs
Apskatīsim tuvāk jau pieminēto piemēru par bērniem. Izmantojot DLink gudro ierīču kontrolieri, Tu vari būt drošs, ka Tavas prombūtnes laikā bērni atradīs jaunas nodarbes – sportos, lasīs grāmatas, spēlēs galda spēles, nevis pavadīs laiku tikai pie spēļu konsoles vai televizora. Tavā pārziņā būs jebkuras elektroierīces darbības ilguma noteikšana.

Vēl kāds piemērs mydlink-home-dch-g020
Ja esi cilvēks, kas ikdienu pavada ārpus mājas, bet tajā laikā algo kādu darbinieku savā mājā, piemēram, apkopēju, un zini, ka apkopēja mājā pavadīs trīs stundas, tad uz šīm trim stundām vari atslēgt visas izklaides iekārtas, lai būtu drošs, ka darbinieks tā vietā lai pildītu savus pienākumus, neskatās televizoru.

Šobrīd nav komentāru

E-pasts netiks publicēts