100% kontrole un drošības garantija – tagad tas ir iespējams, turklāt, to visu nodrošina tikai viena viedierīce! Tie, kuriem ir bērni, vienmēr ir vēlējušies pārliecināties par to, vai viņi tiešām izpilda mājas darbus. Tie, kuriem ir mājdzīvnieki, vienmēr ir vēlējušies zināt – ko dara mīluļi saimnieka prombūtnes laikā. Tie, kuriem rūp sava drošība, vienmēr vēlas būt droši par to, ka, arī neesot mājās, situācija tiek kontrolēta. Lūk, viena ļoti laba ziņa – tagad ir rasts risinājums visu vēlmēm. Ar viena neliela gadžeta palīdzību ir iespējams kontrolēt ne tikai bērnus, suņus un kaķus, bet arī uz palodzes augošās palmas savas prombūtnes laikā, vienlaicīgi rūpējoties arī par drošību.

DLink kamera dcs-935l-side-1
Ar DLink kameras palīdzību varēsi novērot to, kas notiek mājās no jebkuras vietas un jebkurā laikā augstas izšķirtspējas 720p monitorā ar skaņu. Kamerā ir arī nakts redzamības funkcija, kas ļauj redzēt līdz pat 5 m pilnīgā tumsā. Saņemsi ziņu sev vēlamā veidā brīdī, kad telpā notiks kāda neplānota kustība vai skaņa.

Tehniskā specifikācija
Kamera darbojas WiFi tīklā. Tajā ir iebūvēts 1/4” Megapixel progresīvais CMOS sensors, 5 m infrasarkanā gaisma, IRC (Infrared-Cut_Removable) filtrs, 4x digitālais zoom, fiksēta 2,38 mm lēca un mikrofons. Tā piedāvā H.264 MJPEG video un JPEG bildes formātus. Tās video izšķirtspēja ir 1280 x 720, 800 x 600, 720 x 480, 640 x 480, 320 x 240. Cik niecīgs tās izmērs (58,0 x 84,5 x 124,9 mm), tik niecīgs tās elektrības patēriņš (3,5 W).

dcs-935l-frontDarbības nodrošinājums
Nepieciešamais programmnodrošinājums – Microsoft Windows 8/7/Vista/XP SP3 vai Mac OS X 10.6. Par interneta pārlūku jāuztraucas vismazāk, jo tā darbosies gan Internet Explorer 7, gan Firefox 12, gan Safari 6, gan Chrome 20. Ierīci iespējams vadīt no Mydlink Home app. Lai kur Tu arī būtu, vienmēr varēsi redzēt, kas notiek mājās. Aplikācija darbojas iOS un Android mobilajās iekārtās. Varēsi veidot uzstādījumus, kontrolēt, uzraudzīt un automatizēt.

Kustību un skaņas paziņojumi
Uzstādot kamerai kustības un skaņas funkcionalitāti, saņemsi paziņojumus par katru kustību, kas notiek kameras redzamības zonā. Ja interesēs konkrētas istabas daļa, tad to arī var iestatīt. Paziņojums par skaņu būs tikai tad, ja tāda atskanēs. Ja DLink kamera tiks aizsegta vai pārvietota, tad arī par šīm darbībām saņemsi paziņojumu savā viedtālrunī.

Neierobežotas iespējas dcs-935l-back
Tu vari iegādāties vienu kameru, un kontrolēt, piemēram, priekštelpu/koridori, bet vari iegādāties vairākas kameras, un kontrolēt pilnībā visu savu dzīvojamo platību. Kameras iespējams uzstādīt arī ārpus telpām, piemēram, pagalmā pie vārtiem. Saslēdzot visas kameras kopā, iegūsi drošības ķēdi, kas rūpēsies par Tavu īpašumu Tavas prombūtnes laikā.

Šobrīd nav komentāru

E-pasts netiks publicēts