Ja Tevi biedē nejaušu sakritību kopums mijiedarbībā ar neatrisinātiem drošības jautājumiem, tad mums ir ātrs un izdevīgs risinājums! Kas ir galvenais priekšnoteikums laimīgai ikdienai? Drošība! Kas notiek, ja mēs nejūtamies droši? Iedzīvojamies it kā nemanāmā, tomēr liekā stresā, jo, būsim godīgi, mēs katrs ikdienā iedomājamies – kas tagad notiek manās mājās? Vai es izslēdzu gaismu?

Labākais veids, kā pārliecināties par to, kas notiek mājās, ir kontrolēt mājas tāpat kā savu mobilo telefonu, planšeti vai darba datoru. Tas ir tieši tik vienkārši! Tagad arī Latvijā iespējams kontrolēt notiekošo mājās ar viena vienīga gadžeta palīdzību.

DLink kustību sensors ar bateriju dch_z120_side
Šis kustību sensors nav ierastā apaļā bumba telpas stūrī, kas savienota ar neskaitāmiem vadiem un pieslēgta elektrībai. DLink ir pavisam neliela – tikai 96x28x23 mm – viedierīce, kas darbojas ar 3 V baterijām. Tās darbības nodrošināšanai nepieciešams DLink Home Hub.

Vienmēr esi informēts
Par ierīces darbību vienmēr saņemsi paziņojumus uz savu iOS vai Android mobilo iekārtu par konstatētām kustībām, lai kur Tu atrastos. Izmantojot Mydlink Home aplikāciju mobilajā telefonā vai planšetē, Tu vari veidot iestatījumus, kontrolēt, uzraudzīt un automatizēt visu, kas notiek mājās.

Kā tas darbojas?
Šis sensors ir neaizstājams atbalsts Tavai un Tavu mājinieku drošībai un ērtībām. Sensors desmit metru rādiusā spēj noteikt vismazākās kustības, izmērīt telpas temperatūru amplitūdā no -20° līdz 70°, noteikt gaismas spilgtumu, kas šo ierīci padara īpaši pievilcīgu klienta acīs, ja runa ir par Smart home radīšanu.

Uzzini kas notiek Tavas prombūtnes laikā
Ar DLink kustību sensora palīdzību Tu vienmēr varēsi pārliecināties par visu, kas notiek mājās Tavas prombūtnes laikā. Uzzināsi ne tikai par to, ka ir atslēgta apkure, vai atstāts ieslēgts sildītājs, bet arī atrisināsi vitāli svarīgo drošības jautājumu, jo sensors fiksēs vismazāko kustību, par ko Tu nekavējoties tiksi informēts savā viedtālrunī vai planšetē.

Bet ja nu! original
Vairumam šķiet, ka pietiek ar to, ka ir noalgota apsardzes firma. Zagļi nav vienīgie, kas nodara būtisku kaitējumu mūsu maciņam. Vai Tu esi iedomājies – cik izmaksās nejauša sagadīšanās? Piemēram, logs nav kārtīgi aizvērts – stiprāks caurvējš logu atver, sākas snigšana. Mājās strauji krīt temperatūra, ieslēdzas papildus sildītājs. Un ir labi, ja tas nozīmē tikai lielāku elektrības rēķinu. Bet, ja nu sniegs snieg tieši Tava loga virzienā? Izkusis sniegs uz viesistabas dārgā paklāja, vai, nelaimīgas sagadīšanās rezultātā, arī uz jaunā televizora. Tu teiksi, ka tas nav iespējams? Jā, tas nav iespējams, ja mājās ir DLink kustību sensors.

Šobrīd nav komentāru

E-pasts netiks publicēts