Vai Tu esi pedantiskas kārtības un pilnīgas kontroles piekritējs? Vai varbūt Tev vienkārši patīk justies droši? Rotaļlietās paslēptas kameras, iebūvētas novērošanas kameras, dažādi sensori un citi „viltīgi” drošības risinājumi tagad ir vēsture. Ir radīts Džeimsa Bonda cienīgs kustību sensors, kas tagad ir pieejams katram „parastam” iedzīvotājam. Šajā reizē nestrādās apgalvojums, ka tas, kas der visam, neder nekam. Jaunajā – gadžetu pasaulē – mērķis ir radīt pēc iespējas vienkāršākas, bet tanī pat laikā, maksimāli noderīgas viedierīces. Viena no tādām ir kustību sensors, bez kura drīzumā nebūs iedomājama neviena mājvieta.

DLink kustību sensors
Mazi cinīši gāž lielus vezumus, un to dara arī jaunais DLink kustību sensors. Ja ir būtiski zināt par jebkuru kustību vai izmaiņām telpā, tad šī ir īstā ierīce, kas Tev vajadzīga. Daudzfunkcionālais sensors spēj noteikt vismazāko kustību.

Ar ko tas ir īpašs
Galvenais priekšnoteikums, lai sensors darbotos – jābūt pieejamam WiFi tīklam. Pārējais ir tikai rezultāts, ar kuru būsi apmierināts savas prombūtnes laikā, jo visu nepieciešamo informāciju saņemsi savā iOS vai Android mobilajā iekārtā. Sensora uztveršanas rādiuss ir astoņi metri (100°horizontāli, 80° vertikāli). Tā drošību garantē Tu pats, jo tas darbojas ar WiFi drošības uzstādījumiem.

Ziņkārīgajiem
Ja ir būtiski zināt par jebkuru kustību vai izmaiņām, kas notiek telpā Tavas prombūtnes laikā, tad šī ir īstā ierīce, kas tev vajadzīga. Daudzfunkcionālais sensors spēj noteikt vismazāko kustību, pārsteidzošākais ir tas, ka to dara izmērā patiešām neliela ierīce – tikai 58x54x43.5 mm.

Papildus drošība
Šo sensoru vari izmantot Smart Home veidošanā, jo to iespējams pieslēgt Mydlink Home aplikācijai, kurā var pievienot un kontrolēt arī citas viedās iekārtas. Kustību sensors reaģē uz sīkām kustībām un nekavējoties brīdina savu īpašnieku par mājās notiekošo. Tas ir lielisks palīgs tiem, kuri savu laiku vairāk pavada ārpus mājām.

Šobrīd nav komentāru

E-pasts netiks publicēts