Kas ir plūdi? Vārdam plūdi ir dažādi skaidrojumi – lielākā daļa negatīvā nozīmē. Jau kopš seniem laikiem cilvēku mērķis ir bijis sevi pasargāt no visa nevēlamā. Par laimi, nedzīvojam vairs alu laikmetā, un rungu, un fiziska spēka vietā drošību varam garantēt ar dažādām viedierīcēm. Viena no mūsdienu nevēlamajām parādībām ir jau pieminētie plūdi. Neviens no mums nav pasargāts no pavasara paliem, plīsušas caurules vai ikdienas lielajā steigā visbiežāk piedzīvotās aizmāršības.
dcs-5025l_front
Mazi cinīši gāž lielus vezumus
Vēl pirms pieciem – desmit gadiem, nemaz nerunājot par vēl senāku pagātni, neviens pat iedomāties nevarēja, ka savu pagrabu, vannasistabu, tualeti, virtuvi, vai jebkuru citu telpu, no plūdiem pasargās 65x65x52.7 mm mazs sensors, kas pamodinās no miega vai brīdinās ar telefona palīdzību.

DLink noplūdes sensors dcs-5025l_back-800x450 Noplūdes sensors ir ērta ierīce, kas vienmēr ļaus justies drošam par to, ka mājās neveidojas nekontrolēta ūdens noplūde. Ūdens noplūdes sensors ir viegli uzstādāms un kontrolējams caur Mydlink Home aplikāciju. Tam izveidota pieejamība no jebkuras vietas pasaulē, izmantojot WiFi tīklu. Ja Tev mājās jau ir WiFi pārklājums, tad nav nepieciešamas papildus iekārtas.

Kā tas darbojas?dcs-5025l__wire-800x450
Darbības princips ir ļoti vienkāršs. Tam ir pievienota 0,5 m gara zonde, kas nosaka ūdens līmeni telpā, ja tāds ir radies. Tu pats nosaki zondes darbības laiku. Ja Tavā pagrabā neliels ūdens līmenis nav nekas neparasts, tad iestati sensoru uz, piemēram, 5 cm līmeni. Tiklīdz ūdens līmenis pārsniegs 5 cm robežu, tā sensors ziņos skaņas signālu, krāsu diodi, vai, ja būsi ārpus mājas, tad ziņu Tavā telefonā.

Esi drošs!dcs-5025l_side_flip-800x450 Iedomājies, ka drēgnajā rudenī Tu atpūties siltajās zemēs. Vai vienkārši esi darbā tepat divu kvartālu attālumā no mājām. Tavs kaķis ir uzlēcis uz izlietnes malas, pamanījis mušu un sācis to ķert – netīšām atver ūdenskrānu. Protams, ja Tu dzīvo augstāk par pirmo stāvu, tad kaimiņi to laikus konstatētu uz saviem griestiem. Lai izvairītos no noplūduša dzīvokļa, neplānota baseina pagrabā, vai vienkārši sevi pasargātu no jebkādām nevēlamām situācijām, kas saistītas ar teritorijas applūšanu, pievieno ūdens sensoru, kas Tevi vienmēr informēs, ja būs tāda nepieciešamība.

Šobrīd nav komentāru

E-pasts netiks publicēts