Ieekonomē uz rēķiniem, padari drošāku vidi un sasniedz maksimālu komfortu, pievienojot savas elektroiekārtas gudrajām rozetēm! Viena no nedrošākajām, bet vajadzīgākajām lietām pasaulē noteikti ir elektrība. Mūsdienu dzīve bez tās nav iedomājama. Tagad, kad gandrīz visam nepieciešams elektrības pieslēgums, ir pienācis laiks iemācīties to lietot droši, rūpēties par energoefektivitāti, un panākt, lai tā strādā mūsu labā. Viselementārākā lieta, bez kuras no elektrības nebūtu nekādas jēgas, kā arī bez kuras nav iedomājams neviens mājoklis, ir rozete. Zinātne straujiem soļiem iet uz priekšu, un nu arī Latvijas tirgū ir pieejamas gudrās rozetes.

DLink gudrā rozete

Iegādājoties šo iekārtu, Tu varēsi kontrolēt un vadīt jebkuru elektroiekārtu savā mājā. Tu varēsi ieslēgt/izslēgt iekārtas, mērīt elektrības patēriņu, automatizēt ierīču ieslēgšanu un uzlikt brīdinājumus. Tā kā gudrā rozete darbojas WiFi tīklā, tad, izmantojot MyDLink Home app, vienmēr varēsi izslēgt elektroiekārtu, kas atrodas mājās. Aplikācija darbojas gan uz iOS, gan Android mobilajām iekārtām. Izmantojot aplikāciju, varēsi veidot savus uzstādījumus, kontrolēt, uzraudzīt un automatizēt.

Specifikācija
rozeteGudrā rozete pārsteidz ar savu izmēru – tikai 117x66x39,3 mm. Tās maksimālā jauda ir 16 A, 250 W. Lai gan tā ir rozete, tomēr tā patērē elektrību – 5 W, kas īpaši neiespaido kopējo elektrības rēķinu. Ierīce ir ļoti vienkārši uzstādāma – nav nepieciešams saukt meistaru, vai apgūt jaunas zināšanas.

Pilnīga kontrole
Ar gudrās rozetes palīdzību Tu ievērojami samazināsi elektrības rēķinus, palielināsi drošību un vienmēr varēsi kontrolēt savu elektrības izlietojumu. Tagad Tu savas elektroiekārtas vari pielāgot saviem un ģimenes paradumiem, kā arī kontrolēt to darbību, piemēram, ieslēdzot un izslēdzot elektroierīces noteiktos laikos.

Neierobežotas iespējas 
Tu vari iegādāties vienu iekārtu, kā arī pakāpeniski paplašināt viedo ierīču klāstu, un likt tām sadarboties savā starpā, lai mājās radītu ērtu un drošu vidi. Izslēdz visas ierīces, kuras Tev Tavā prombūtnes laikā nav nepieciešamas, bet, pirms dodies mājās, ieslēdz tās ar savas mobilās ierīces palīdzību. Tu ietaupīsi līdzekļus, jo vairs nav nepieciešams atstāt darbojošos ūdens sildītāju vai jebkuru ierīci gaidīšanas režīmā.

Visu gadu vienos priekos
Elektroierīču kontrolēšana ar gudrās rozetes palīdzību ir tiešām ir efektīvs veids, kā ieekonomēt un padarīt dzīvi ērtāku. Aukstajā laikā, jau braucot no darba, ieslēdz sildītāju, bet karstā vasarā – kondicionieri. Aizmirsi izslēgt priekšnamā gaismu – neizkāpjot no gultas to vari izdarīt. Tu vari iestatīt automātisku elektrības ieslēgšanu un izslēgšanu dažādām ierīcēm, kaut vai sezonālajiem rotājumiem vai akvārijam.

Šobrīd nav komentāru

E-pasts netiks publicēts