Baidies no nevēlamiem ciemiņiem, caurvēja, vai vienkārši vēlies pārliecināties par savas ģimenes drošību? Pievieno durvīm un logiem sensorus, un guli mierīgi! Ceļot māju, vai iegādājoties dzīvokli, mēs lielu uzmanību pievēršam tieši logiem un durvīm. Skaņas izolācija, vizuālais koptēls, kā arī drošības risinājumi noteikti ir top nosacījumi, kas nosaka mūsu izvēli par labu vienam vai otram ražotājam. Ja drošības jautājums ir primārais, tad nav vajadzības likt papildus drošības sistēmas par bargu naudu, kas būs neefektīvas, ja mājās ir mājdzīvnieks. Nav vajadzības arī mainīt logus un durvis tikai tāpēc, ka esošie nešķiet gana droši, jo internetā parādījies kārtējais raksts par jaunākajām zagļu izmantotajām metodēm.

DLink logu/durvju sensorsahr0cdovl2ltywdlcy5py2vjyxquyml6l2ltzy9nywxszxj5lzi3mtmyntcxxzc1odyuanbn
Ja Tev ir kaut nelielas zināšanas par to kā izmantot viedtālruni, vai esi jau agrāk saskāries ar gadžetiem, tad DLink dogu un durvju sensors būs labākā izvēle Tava mājokļa drošībai. Pirmkārt, ļoti iepriecina tā cena, kas uz ierasto drošības risinājumu fona ir pat vairāk nekā pārsteidzoši zema. Otrkārt, šīs ierīces uzstādīšana ir tik vienkārša, ka to var izdarīt jebkurš.

Ko tas dara?
Ar šo durvju/logu sensoru uzreiz būs zināms, ka telpas logs vai durvis ir atvērtas. Tas uzmana gan durvju, logu drošību, gan mēra temperatūru (no -20°C līdz 70°C) un gaismas spilgtumu. Tas ir viegli un ātri uzstādāms, turklāt pārsteidz arī ar izmēru – tikai 96x28x23 mm.

bebb864c-41aa-48ce-a8f3-b6e5df96a88bKā tas darbojas?
DLink kustību sensors izmanto Z-Wave tīklu. Lai nodrošinātu Z-Wave tīkla pārklājumu mājās, ir nepieciešams Mydlink Home Hub kontrolieris. Tie ir vienīgie priekšnosacījumi, lai vienmēr saņemtu paziņojumus uz savu iOS vai Android mobilo iekārtu par to, ka logs vai durvis pēkšņi tiek atvērtas. Izmantojot Mydlink Home aplikāciju mobilajā telefonā vai planšetē, Tu vari veidot iestatījumus, kontrolēt, uzraudzīt un automatizēt.

Augsts drošības līmenis
Šī sensora lielākais pluss ir tāds, ka tas reaģē uz jebkuru durvju vai logu kustību, kas nozīmē, ka drošība tiek garantēta augstākajā līmenī. Klasiskās drošības sistēmas, ko izmanto vairums iedzīvotāju, izmanto kustību sensorus kopējai telpas platībai ar noteiktu darbības rādiusu. Tā kā DLink logu un durvju sensori strādā tieši uz ieejām un izejām, tad tie garantē ne tikai brīdinājumus par neaicinātiem ciemiņiem, bet arī palīdz ikdienā.
dch_z110_side_hub_frVēl viena DLink sensoru priekšrocība ir laicīgās brīdināšanas sistēma. Ja ar sensoriem tiks aprīkota bērnistaba, tad nevajadzēs uztraukties arī par to, ka augošais un ļoti ziņkārīgais bērns pēc diendusas varētu izdomāt mēģināt atvērt logu. Bieži atstājam logus vēdināšanas režīmā, bet gadās, ka tomēr neesam rokturus kārtīgi nofiksējuši. Sensors atsūtīs Tev ziņu, ja gadījumā logs būs atvēries. Ziņu saņemsi arī tad, kas bērni pārnāks no skolas – varēsi justies droši, jo zināsi, ka mazie ir mājās, un ar tiem viss ir kārtībā!

Šobrīd nav komentāru

E-pasts netiks publicēts