Vēlies parūpēties par maksimālu drošību savās mājās, bet uzticies tikai sev? Izvēlies drošības sirēnu! Pirms pieciem gadiem mēs nevarējām iedomāties, ka mums būs viedtālrunis, kurā būs apvienotas dažādas funkcijas, sākot no zvanīšanas, beidzot ar internetbanku. Laiks iet uz priekšu, un nu ir iespēja no sava telefona kontrolēt arī to, kas notiek mājās.dch_z510_front Viens no „jaunās pasaules” trendiem ir Smart home jeb gudrā māja, ko mēs pašu spēkiem varam „sabūvēt”. Aprīkojam māju ar gadžetiem un dzīvojam, bēdu nezinādami!

DLink sirēna
Viens no jaunumiem ir DLink sirēna. Tā ir vieda skaņas brīdinājuma iekārta ar sešām dažādām iebūvētām skaņām. Sirēnu ir viegli uzstādīt un vadīt caur Mydlink Home aplikāciju. Iekārta darbojas ar DLink sensoriem, brīdinot ar skaņu par kustībām vai logu/durvju neplānotu atvēršanu.

Kā tas notiek?
Gan sirēnas uzstādīšana, gan vadīšana ir gaužām vienkārša. Vispirms tā pārsteidz ar savu izmēru – tikai 110x110x19 mm liela. Sirēnas maksimālais skaļums ir 110db, kas ir pārsteidzoši tik mazai kastītei. DLink sirēna izmanto Z-Wave tīklu. Lai to nodrošinātu mājās, ir nepieciešams Mydlink Home Hub kontrolieris.
dch_z510_bottom
Pielāgo savām vajadzībām dch_z510_side_hub
Īpašniekam ir iespēja izvēlēties skaņas veidu un skaļumu, kā arī savienot sirēnu ar vairākiem sensoriem un dūmu detektoru, lai būtu drošs, ka vienmēr tiks informēts par jebkāda veida apdraudējumu. Viedierīces mērķis ir brīdināt saimnieku par potenciālajām briesmām gan mājās, gan laikā, kad mājās neviena nav.

Piemērs iz dzīves
Zagļu apciemojums ir viens no tiem, kas netiek plānots. Iedomājies, ka Tu saldi guli otrajā stāvā savā ērtajā gultā. Pirmajā stāvā tiek atvērts logs, bet diez vai tas tiks sadzirdēts otrajā stāvā. Tieši šādām situācijām ir paredzēta DLink sirēna. Tās sensors noteiks kustību un pamodinās no miega. Tāda pati situācija var rasties jebkurā laikā – gan esot darbā, gan dodoties tuvākā vai tālākā ceļojumā. Labā ziņa ir tā, ka arī, atrodoties Taizemē, DLink sirēna Tevi turpinās informēt par notiekošo mājās, jo to iespējams vadīt no aplikācijas Tavā telefonā.

Šobrīd nav komentāru

E-pasts netiks publicēts