Gudra, vieda un inteliģenta – tā ir ne tikai sieviete, bet tagad arī gudrā rozete, kas rūpēsies par drošību, komfortu un elektrības rēķiniem.
Uzbūvēt māju var jebkura firma, kas ar to nodarbojas. Māju padarīt par mājām spēj tikai tie, kuri tajā dzīvo. 21. gadsimts sniedz iespēju pašam uzbūvēt arī savu gudro māju, kuras pamatos liekam dažādus gadžetus.
Gadžetu uzdevums ir atvieglot mūsu ikdienu, padarīt to ērtāku, radīt drošu vidi un ieekonomēt mūsu izdevumus. Viena no tādām viedierīcēm ir Fibaro gudrā rozete. Tai piemīt tik daudz funkcijas, ka dažbrīd grūti noticēt, ka tā tiešām ir tikai rozete.

Fibaro gudrā rozete wall_plug_e_right_top
Ar šīs gudrās rozetes palīdzību Tu varēsi savā mājoklī attālināti vadīt elektroiekārtas, kā arī sekot līdzi energoefektivitātei. Būtībā, Tu varēsi justies droši, jo rozete atrisinās daudzus drošības jautājumus, Tu varēsi kontrolēt katras elektroierīces darbības ilgumu, un arī uzzināt patieso katras elektroiekārtas elektrības patēriņu, tādējādi prognozējot ikmēneša izdevumus.

Kas lācītim vēderā?
Fibaro gudrā rozete ir neliela – tikai 43x65mm. Tā darbojas tikai ar Fibaro kontrolieri Home center Lite vai Home center 2, izmantojot Z-wave tīklu. Darbības rādiuss ir līdz 30 metriem iekštelpās, un līdz 50 metriem ārpus telpām.

Un kā tas strādā
Uz rozetes indikatora varēsi redzēt elektroenerģijas patēriņu, ko rada iekārta, kas iesprausta rozetē. Rozetei ir īpašs spraudnis, kas aizsargā pret mazu bērnu mēģinājumiem pašiem pieslēgt elektrībai dažādas ierīces. Ja rozetei pieslēgsi spēļu konsoli, televizoru, tad varēsi kontrolēt, cik ilgi un kad šīs ierīcēs strādās. Attālināti varēsi sekot savu iekārtu ikdienas elektroenerģijas patēriņam. Varēsi salīdzināt mājas elektroiekārtu enerģijas patēriņu to starpā, kā arī plānot un optimizēt elektrības patēriņu, tā samazinot kopējās izmaksas.

No paša sākuma
Pirmais, kas Tev jāizdara, uzsākot lietot rozeti – jāiesprauž tā kontaktligzdā un jāpievieno jebkura elektroiekārta. Kad tas izdarīts – nospied pogu B rozetes sānos, un tā automātiski pievienosies Z-Wave tīklam. Tālāk rīkojies pēc savām vajadzībām – veido iestatījumus caur aplikāciju vai internetu. Gan uzstādīšana, gan lietošana ir ļoti vienkārša un saprotama. Nebūs nepieciešams meistars, vadu vilkšana, kas parasti sabojā remontu, vai fiksēta ikmēneša maksa. Viss ir ļoti ātri un vienkārši, un galvenais – ilgtermiņā lietojama iekārta, kas rūpēsies ne tikai par drošību un komfortu, bet arī par maciņa labklājību.

Šobrīd nav komentāru

E-pasts netiks publicēts