Katrai labai komandai ir viens līderis, kad komandu vada ceļā uz sasniegumiem. Arī viedierīcēm ir savs vadonis Tavu ērtību nodrošināšanai.
Liela daļa no mums kādreiz ir sapņojusi par tādu nākotnes māju, kādu deviņdesmito gadu vidū atspoguļoja daudzas Holivudas filmas. Katrs ir vēlējies TV pultij līdzīgu ierīci, ar kuras palīdzību varētu kontrolēt visu, kas notiek mājās.
Beidzot tā diena ir pienākusi, un Tev ir iespēja veidot pašam savu gudro māju. Tā nevarēs pasniegt kafiju gultā, bet garantēt drošību, ieekonomēt elektrības izmaksas un padarīt dzīvi daudz ērtāku gan būs iespējams, izmantojot savu viedtālruni.

Fibaro kontrolieris hcl_left-1
Izveidot Smart home ir ļoti vienkārši. Aprīko telpas ar mazajiem, jaudīgajiem gadžetiem un vadi to darbības centru, jeb „smadzenes” no sava mobilā telefona. Fibaro kontrolieris nodrošina visu gadžetu darbību un informācijas apmaiņu ar Tevi. Komanda, ko saņems kontrolieris, tiks nodota tālāk gadžetiem. Tam var pieslēgt 230 iekārtas, kas noteikti nav maz!

Iespējas
Kontroliera sniegtās iespējas nav iespējams tik vienkārši aprakstīt – tās ir jāredz. Viena neliela kastīte spēj saņemt informāciju no jebkuras vietas pasaulē, to nododot, piemēram, Tavai rozetei. Sievām turpmāk būs iespēja no Kanāriju salām kontrolēt vīrus, bet vīriem no futbola stadiona sievas.

Jo?!
Jo gan par multifunkcionālo sensoru, gan par gudro rozeti, gan par dūmu sensoru atbild Fibaro kontrolieris Home Center Lite. Teiksi, ka liela atbildība priekš tik mazas iekārtas?
Multifunkcionālais sensors kontrolēs jebkuru kustību, kas notiek Tavās mājās. Ieslēdz sensoru pirms gulētiešanas, un esi drošs, ka pirmajā stāvā nelūgti ciemiņi neuzkavēsies. Tikpat drošs vari būt dodoties projām no mājām kā uz īsāku, tā arī uz ilgāku laiku, jo sensors nekad neguļ un brīdina Tevi, ja pamana ko nelāgu.
Gudrā rozete ir iespējams labākais izgudrojums. Savā būtībā tā ir un paliek rozete, bet ne velti mēs to saucam par gudro – ar tās palīdzību savu dzīvi padarīsi ne tikai komfortablāku un drošāku, bet ieekonomēsi arī elektrību, jo tā automatizēs visus procesus, ieslēdzot vajadzīgo, bet izslēdzot lieko.
Dūmu sensors ir ne tikai lielisks palīgs, bet arī potenciālais dzīvības glābējs. Tu pats kontrolē visus tā iestatījumus, nosaki – kad jāceļ trauksme, un, ja nepieciešams, saslēdz to arī ar kādu no apsardzes sistēmām, jo tas veido lielisku sadarbību ar gandrīz visām no tām.

Šobrīd nav komentāru

E-pasts netiks publicēts