Ja gadījumā meklē lielisku dāvanu sev vai draugiem, tad ir vērts padomāt par tās praktiskumu – varbūt ir vērts uzdāvināt drošību!
Ja Tu esi cilvēks, kuram patīk būt drošam par to, kas notiek mājās, birojā, vai Tavā pagalmā, bet neuzrunā vadu vilkšana, kas var ietekmēt nesen veikto remontu, regulāri viltus automātiskie izsaukumi, par kuriem Tev jāmaksā papildus, tad jāizmanto tas, ko piedāvā 21. gadsimts.
Atslēgvārdi noteikti it tehnoloģiju attīstība. Šobrīd tieši drošības jomā mums tiek sniegtas nebijušas iespējas par nelieliem līdzekļiem. Viens no jaunumiem, kas uzrunājis lielu daļu sabiedrības, ir Fibaro multifunkcionālais sensors.

Fibaro multifunkcionālais sensors motion_sensor_left
Šis sensors ir kā visu redzošā acs. Tā dizains tiešām atgādina aci, no kuras nekas nav noslēpjams. Sensorā apvienotas trīs noderīgas funkcijas: kustību fiksēšana, temperatūras svārstību fiksēšana un gaismas intensitātes mērīšana. Sensors informē par katru konstatēto kustību telpā, nosūtot informāciju uz Tavu viedtālruni.

Viss ir ļoti vienkārši
Kustību sensoru var iestatīt, vadoties pēc savām vajadzībām. Piemēram, ja esi birojā, tad vari pārbaudīt, ar ko nodarbojas Tavas atvases. Saņemsi paziņojumus arī par temperatūras izmaiņām telpās, no kurām varēsi izsecināt, ka pienācis laiks ieslēgt sildītāju, vai tieši pretēji, kondicionieri. Tu vari rūpēties arī par savu elektrības rēķinu, izslēdzot gaismu attālināti.

Specifikācija
Fibaro multifunkcionālais sensors darbojas Z-Wave tīklā (vai Z-Wave+, ja ir programmatūras 3.2. versija vai jaunāka), izmantojot Fibaro kontrolieri Home center Lite vai Home center 2. To iespējams lietot izmantojot baterijas. Ieteicamais uzstādīšanas augstums ir 2,4 metri, kas nodrošinās darbības rādiusu līdz 30 metriem telpās, līdz 50 metriem ārpus telpām, vai līdz 40 metriem telpās, ja ir vismaz 3.2. programmatūras versija.

Sīkums, bet patīkami
Sensoram ir dažādas papildus funkcijas, kas sākotnēji var šķist liekas, tomēr, ar laiku pierādās, ka tās tiešām noder. Tam ir iebūvēta gaismas intensitātes mērīšana (0-32000 lux) un temperatūras mērīšanas iespēja (amplitūdā no -20°C līdz 100°C) ar precizitāti līdz 0.5°C. Ja kāds mēģinās sensoru aizsegt vai pārvietot, tad Tu uzreiz saņemsi par to paziņojumu savā viedtālrunī. Sensoru ir ļoti viegli uzstādīt – nepieciešams lejupielādēt aplikāciju, pieslēgt kontrolieri Fibaro Home Center, sensoru novietot vēlamajā vietā, ieslēgt un veidot iestatījumus atkarībā no savām vajadzībām.

Šobrīd nav komentāru

E-pasts netiks publicēts