Jaunākās tehnoloģijas ir ik uz soļa – skolā, darbā, mājās, virs mūsu galvām, zem zemes, mūsu kabatās, somās un nu jau arī zem mūsu kājām. Giroskūters ir viedais individuālais transportlīdzeklis, ar kuru var dinamiski pārvietoties gan pilsētvidē, gan arī brīvā dabā. Uzkāp un meties piedzīvojumos – apskati pilsētu vai iekarot dabu, dodies uz darbu, studijām vai veikalu, neuztraucoties par Rīgas satiksmes biļešu cenām vai nebeidzamajiem sastrēgumiem.

Giroskūtera lietošana ir viegla un nav nepieciešams ilgs laiks, lai apgūtu tā darbību un vadāmību.  Lai uzsāktu savus giroskūteru piedzīvojumus, ir jālejupielādē mobilā aplikācija “Ninebot by Segway”, kas ir pieejama Android un iOS mobilajās platformās, un jāreģistrējas sistēmā. Lietotnē tiks izskaidroti drošības noteikumi un piedāvāta jauno lietotāju apmācība. Ir vērts pieminēt, ka, neizejot šo jauno lietotāju apmācību, giroskūtera maksimālais ātrums būs ierobežots drošības apsvērumu dēļ.

Mobilajai lietotnei ir arī citas funkcijas – var ieslēgt, izslēgt, bloķēt giroskūteri, pieejama statistika, diagnostikas informācija par ierīci, kā arī lietotne sniedz padomus kā uzlabot savas braukšanas iemaņas.

Pati giroskūtera vadība ir vienkārša un intuitīva, jo tās veidošanā ir izmantota patentēta līdzsvara noturēšanas tehnoloģija, kas ļauj tā vadību kontrolēt viegli, noliecoties uz priekšu, atpakaļ vai uz sāniem.

Par pašiem giroskūteriem – tie ir lietus un putekļu izturīgi, to uzlādes laiks ir no 3 līdz 4 stundām, ar tiem var nobraukt līdz pat 30km attālumu un sasniegt maksimālo ātrumu no 18 līdz 24 km/h.

Ninebot by Segway giroskūteru saimē šobrīd ir trīs dažāda tipa modeļi – vieglākais un ātrākais no tiem ir ONE S2 modelis, lielākais un drošākais E+ modelis un zelta vidusceļa modelis MiniPRO, kas apvieno sevī visu labāko no lielā un mazā brāļa.

Ninebot by Segway MiniPRO                                                                

Populārajam Ninebot by Segway MiniPRO modelim ir divi riteņi, katrs ar savu dzinēju, kuri darbojas atsevišķi. Riteņiem ir alumīnija diski un piepūšamas riepas, kuras nodrošina paaugstinātu giroskūtera caurgājību un maksimālo ātrumu līdz pat 18km/h.

MiniPRO modelis veidots no vieglas alumīnija konstrukcijas ar regulējamu stūres augstumu, LED lukturiem un apgaismojumu lieliskai redzamībai nepietiekamos redzamības apstākļos.

Gumijas pamatne nodrošina stabilu uzkāpšanu, nokāpšanu un giroskūtera vadību, savukārt ērtais darbības vadības rokturis nodrošina komfortablu kustību. To ir iespējams vadīt gan manuāli, gan ar tālvadības pulti vai viedo mobilo aplikāciju.

Giroskūteris ir dabai draudzīgs, jo kā enerģijas avotu izmanto elektrību un nerada nekādas izplūdes gāzes. MiniPRO ar vienu baterijas uzlādi var nobraukt līdz 30 km attālumam, kas būs pietiekoši, lai aizbrauktu no Rīgas līdz Jūrmalai un vēl pavizinātos pa pilsētu. Pats uzlādes process MiniPRO modelim prasīs ne vairāk kā 4 stundas, kā arī pats akumulatora darbības laiks ir aptuveni 4 stundas.

1500x600-viedierices-drone-2

Šobrīd nav komentāru

E-pasts netiks publicēts