Aplikācijas ir AppleiOS stūrakmens. Lai cik ļoti Apple netiktu slavēts tā aplikāciju izstrādes kvalitātē, tomēr vienmēr ir kāda aplikācija, kas ir pārāka pār citām. Lielākā daļa aplikāciju ir bezmaksas vai par minimālu samaksu. Bet kuras tad ir labākās?

shutterstock_342355103Lielās aplikācijas

Neiekļausim tās aplikācijas, kas ir pazīstamas visā pasaulē un sastopamas teju katrā viedtālrunī, ne tikai iPhone. Facebook, Twitter, Instagram, Google Mail un citus pazīstamos nosaukumus nav vērts pieminēt, jo tie ir zināmi visiem, kamēr citas – ļoti populāras un lietotas aplikācijas – dažiem no mums joprojām ir noslēpums.

Sports

Tagad, kad aktīvs dzīvesveids kļūst arvien populārāks, aplikāciju izstrādātāji ir parūpējušies arī par to, lai uzlabotu mūsu sportisko sniegumu. iPhone ir pieejamas dažas īpaši noderīgas aplikācijas, kas palīdzēs fiksēt noskrietos
kilometrus, iztērētās kalorijas, parādīs priekšā mūsu spēju robežas un labākos vingrinājumus – sākot ar bezmaksas Cody, Hot5 Fitness, Pact, beidzot ar maksas Carrot Fit. Veselīgu diētu palīdzēs ieturēt Noom Wight Loss Coach, kas arī ir pieejama bez maksas.

Spēlesmobile

Spēļu aplikācijas ir vienas no pieprasītākajām pasaulē. IPhone īpašnieki var lepoties, jo viņiem ir pieejama AngryBirdsBlast un Super Mario Run aplikācija, kas šobrīd ir viena no topa līderēm. Ja ir vēlme pamēģināt ko krasi atšķirīgu no jau pieminētā, tad Goat Simulator ir labākā izvēle, par ko gan nāksies piemaksāt, jo atšķirībā no abām iepriekšējām aplikācijām, šī nav pieejama bez maksas.

Ērtības pirmajā vietā

Viena no Android tastatūras priekšrocībām nu ir pieejama arī iPhone īpašniekiem. Gboard ir oficiāla Google tastatūra, kas piedāvā teksta balss un slīdošo ievadi, Google meklēšanu neaizverot tastatūru, GIF atbalstu un citas fīčas.

let_16409583-664x428Ir vērts pieminēt arī Bitmoji, kas kalpo kā personīgās emocijas. Šo aplikāciju var izmantot emociju paskaidrošanai, kas darbojas veselā kaudzē ikdienā izmantojamu aplikāciju – sākot ar populāro Snapchat un iMessage.

Izklaide

Izklaides iespējas telefonā ir bezgalīgas. Tomēr, lidojot, braucot vilcienā vai vienkārši sauļojoties pludmalē, ir īstais laiks filmai vai seriālam, ko mēs parasti atliekam laika trūkuma dēļ. Latvijā viena no ērtākajām aplikācijām ir Shortcut, kurā iespējams noskatīties ne tikai kārtējo sava iecienītā seriāla sēriju, bet arī ziņas, sporta pārraides un filmas latviešu valodā.

 

Šobrīd nav komentāru

E-pasts netiks publicēts