Far Cry 5

Pirmo reizi šajā spēļu sērijā darbība norisināsies Amerikā. Spēle piedāvā spēlētājam pilnīgu darbības brīvību izveidotajā pasaulē, kas tiek attēlota kā Montanas štata apgabals ar nosaukumu Hope jeb Cerība. Galvenais varonis ir jaunais apgabala šerifs, kurš izmeklē pēkšņu bīstama kulta aktivizēšanos un tā plānus pārņemt visu pilsētu.

Spēles izstrādātāji piedāvā gan viena spēlētāja, gan divu spēlētāju opciju, kā arī ir iespējams veidot sadarbību ar spēlē esošajiem tēliem, lai veiksmīgi cīnītos ar bīstamo kultu.

Far Cry 5 iznāks 2018. gada 27. martā un būs pieejama uz Playstation 4, Xbox One un Microsoft Windows platformām.

Red Dead Redemption 2

Pirmā Red Dead Redemption daļa guva lielus panākumus, jo tas bija izcils ‘atvērtās pasaules’ spēļu tipa un kovboju tematikas apvienojums. Spēles fani otro daļu gaida jau kopš 2010. gada un liekas, ka spēles izstrādātāji neliks vilties. Spēles stāsts ir par cilvēku ārpus likuma, kas zog, laupa un kaujas īstā vesternu stilā.

Šīs spēles izstrādātāji, kompānija Rockstar, ir visiem labi zināma, pateicoties izcilajai GTA spēļu sērijai. Šajā spēlē tiks iekļauts viss labākais, ko Rockstar pēdējos gados ir radījis, tajā skaitā īpašs tiešsaistes spēlētāju paplašinājums.

Red Dead Redemption 2 iznāks 2018. gada pavasarī un sākumā būs pieejama uz Playstation 4 un Xbox One platformām.

Anthem

Anthem ir tiešsaistes spēle, kur spēlētāji pastāv blakus viens otram un arī darbojas komandās. Pasaule būs pilna ar nežēlīgiem zvēriem un citiem radījumiem, no kuriem būs jāaizstāv cilvēce. Spēlētājiem būs īpaši, robotizēti tērpi, kuriem katram būs savas īpašas spējas. Protams, šos tērpus varēs arī attīstīt pēc paša spēlētāja vēlmēm.

Spēle iznāks 2018. gada rudenī un būs pieejama uz Playstation 4, Xbox One un Microsoft Windows platformām.

Metro Exodus

Spēles pamatā ir autora Dmitry Glukhovsky grāmata “Metro 2035”. Spēles darbība notiek kādreizējā Krievijas Federācijas teritorijā, kur spēles varonis cenšas atrast izdzīvojušos un ieviest kārtību pēc kodolkatastrofas. Darbība norisinās visa gada garumā, pārdzīvojot piesārņoto un bīstamo pavasari, vasaru, rudeni un ziemu. Metro Exodus ir apokaliptiska, pirmās personas šaušanas spēle, kas neliks vilties.

Spēle iznāks 2018. gada rudenī un būs pieejama uz Playstation 4, Xbox One un Microsoft Windows platformām.

A Way Out

Mūsdienās spēles paliek arvien vizuāli un funkcionāli baudāmākas, taču tās visas savā ziņā ir vienādas. A Way Out ir pavisam cits stāsts. Spēles pamatā ir stāsts par divu cilvēku izlaušanos un bēgšanu no ieslodzījuma, tas ir komandas darbs, ko nevar darīt viens. Spēli nav iespējams spēlēt vienam pašam, ir pieejama tikai divu spēlētāju opcija, ko var realizēt vai nu ar kādu spēlējot tiešsaistē vai arī ‘dalot’ ekrānu un dīvānu. Lielisks veids, kā draugiem kopīgi pavadīt laiku un pārbaudīt savas sadarbības spējas.

A Way Out iznāks 2018. gada 23. marta un būs pieejama uz Playstation 4, Xbox One un Microsoft Windows platformām.

Šobrīd nav komentāru

E-pasts netiks publicēts