Viedpulksteņi kļuvuši par neatņemamu palīgu kā sportistiem, tā ikvienam, kurš ar mūsdienīgu un parocīgu aksesuāru vēlas padarīt savu ikdienu vieglāku un viedāku. Ražotāji nodrošinājuši plašu viedpulksteņu un to aksesuāru izvēli, tādēļ skaidrs, ka tajā var viegli apjukt. Lai saņemtu gaidīto rezultātu, svarīgi saprast vajadzību un tad – izvēlēties īsto un vienīgo.

Ar ko tie atšķiras?

Kopumā viedpulksteņi iedalās trīs lielās grupās – fitnesa aproces, ikdienas un sporta viedpulksteņi. Lai arī no ārpuses līdzīgi, to funkcijas var būt krasi atšķirīgas.

Fitnesa aproces ir neliela izmēra, ērti ikdienas palīgi ar minimālu funkciju apjomu – tās rāda laiku, skaita soļus un sadedzinātās kalorijas, kā arī mēra pulsu. Fitnesa aproci varam saukt arī par sporta viedpulksteņa “mazo brāli” – tās iegāde būs liels solis pretī aktīvākam un veselīgākam dzīvesveidam.

Ikdienas viedpulksteņi strādā ciešā sadarbībā ar viedtālruni – tie straumē mūziku, saņem paziņojumus un zvanus, kā arī seko līdzi miega un dzīves kvalitātei, skaitot soļus, sadedzinātās kalorijas un mērot pulsu. Ikdienas viedpulkstenis būs ne tikai lielisks aksesuārs, bet arī izcils palīgs šī vārda vistiešākajā nozīmē – viss saziņai, izklaidei un sportiskām aktivitātēm nepieciešamais vienmēr būs uz Tavas rokas!

Sporta viedpulksteņi dara visu iepriekš minēto un vēl vairāk! Līdzīgi kā ikdienas viedpulksteņi, tie sadarbojoties ar viedtālruni, apmierinās visas ikdienas vajadzības – rādīs laiku, paziņojumus un ienākošos zvanus, straumēs mūziku un sekos līdzi miega kvalitātei. Taču tā galvenais uzdevums – būt Tavam gudrajam pāriniekam sportā, tiks izpildīts godam. Iebūvētais GPS un sporta programmu ierakstīšanas funkcija garantēs, ka sportošana tiks pacelta nākamajā līmenī.
Un tagad sīkāk par to, kam vērts pievērst uzmanību.

Ierīces saderība

Atceries, ka viedpulkstenis darbosies roku rokā ar Tavu viedtālruni, tādēļ pārliecinies, ka izvēlētais modelis ir saderīgs ar viedtālruņa operētājsistēmu.

Skārienjūtīgs vai ar pogām?

Pamatā visi viedpulksteņi ir aprīkoti ar skārienjūtīgu ekrānu, tomēr tā izmantošana, piemēram, modeļos ar mazāku ekrānu, var būt apgrūtināta. Tādos gadījumos pieejami viedpulksteņi, kas aprīkoti arī ar pogām – lai lietošana būtu ērta visiem.

Dizains

Viedpulksteņi ir ne tikai izcils palīgs, bet arī skaists aksesuārs. Ražotāji nodrošinājuši izvēles iespējas jebkurai gaumei – apaļš vai kvadrātveida, silikona, ādas vai metāla siksniņa un, protams, nebeidzama krāsu izvēle!

Funkcionalitāte

Tas spēj daudz vairāk, nekā Tu domā! Klāt pie visām jau iepriekš minētajām funkcijām, ar to iespējams arī veikt bezkontakta maksājumus, izmantot gudro modinātāju, kas agros rītus padarīs vieglākus un vēl, un vēl!

Baterijas darbības ilgums

Svarīgi pievērst uzmanību baterijas veiktspējai – to darbības laiks no pilnas uzlādes svārstās no 1 līdz pat 30 dienām. Tieši sporta viedpulksteņi visbiežāk aprīkoti ar bateriju, kas spēj izdzīvot ilgāk.

Komplektācija un aksesuāri

Pēdējais, bet ne mazāk svarīgais – pārliecinies, ka pulksteņa aizdare ir ērta lietošanā un, ka to vajadzības gadījumā ir iespējams nomainīt. Tāpat dažādībai pieejami pulksteņi ar maināmām siksniņām.

viedpulkstenis-sporta-pulkstenis