Attēla kvalitāte

LG, atšķirībā no saviem konkurentiem, gadiem ilgi ir strādājis pie OLED ekrānu tehnoloģijas attīstības, kamēr citi konkurentu ir likuši uzsvaru uz LCD ekrānu tehnoloģiju. Rezultātā LG šobrīd ne tikai nodrošina sevi ar OLED tehnoloģiju, bet arī piegādā ekrāna paneļus Sony un Panasonic televizoriem. LG TV ekrānu klāsts ir plašs – sākot ar FHD 1080 pikseļu izšķirtspēju līdz pat UHD 4K jeb Ultra HD izšķirtspējai.

Protams, viss nav ideāli – LG konkurenti, kuri turpina savos produktos izmantot LCD tehnoloģiju cenšas norādīt uz to, ka LG OLED ekrāniem pieklibo ekrāna gaišums un melnie toņi. Jaunākie LG TV modeļi šo problēmu ir atrisinājuši un LG TV OLED ekrāni turpina savu uzvaras gājienu.

LG TV tehnoloģiju zvaigzne ir OLED, taču arī LCD ekrānos tie ir ieguldījuši darbu un radījuši ‘nano cell’ tehnoloģiju pretstatā Samsung ‘kvantu punktu sistēmas’ tehnoloģijai. LG apgalvo, ka ar savu tehnoloģiju spēj sniegt LCD ekrāniem daudz precīzāku krāsu paleti, pilnīgāku melno krāsu, kā arī uzlabot skata leņķus. LG LCD tehnoloģiju televizori nav arī OLED lētais gals, tie ir pilnvērtīgi aprīkoti, konkurētspējīgi un līdzinās OLED TV produktiem.

LG TV atbalsta plaša spektra HDR (augsta diapazona saturs) formātus, pārveido un pielīdzina standarta diapazona saturu HRD līmenim, lai varat baudīt HDR saturam pietuvinātu kvalitāti. Tie atbalsta ne tikai HDR10 formātu, bet arī lielo kinoteātru izmantoto Dolby Vision formātu.

Lielisks interfeiss

LG TV produkti iztiek bez izliektiem ekrāniem vai 3D tehnoloģijas, jo ražotāji ir secinājuši, ka tam ir mazs pieprasījums un daudz vērtīgāk ir attīstīt tehnoloģijas citos virzienos, kā piemēram, gudrās televīzijas operētājsistēmā – webOS. LG TV interfeiss webOS 3.5 ir pelnīti atzīts par 2017. gada labāko starp visiem konkurentiem.

LG TV ir pirmais, kas radījis interfeisu, kas ir izstrādāts no nulles, nevis pielāgota kāda jau esoša operētājsistēma, kā piemēram, Android vai Windows. WebOS ir grafiski pievilcīgs, funkcionāls, viegli pārvaldāms un pielāgojams.  Interfeisa navigācijas joslā ir piedāvāti tādi populāri servisi, kā Youtube, Netflix, Amazon, Google Play, Spotify, HULU u.c. Papildus tam tiek piedāvāts arī interneta pārlūks, dažādi savienojumu veidi, mediju atskaņotāji un citas funkcijas. Interneta pārlūks TV ekrānos tiek daudz biežām izmantots nekā varētu likties. Tam ir ērts kursors un viegla teksta ievade, kā arī atbalsta HTML5.

Savienojamības dažādība

Smart TV nav iedomājams bez interneta pieslēguma, taču tas nav vienīgais veids, kā savienot savas viedierīces un datoru ar gudro televizoru. Ja ir pieejams LG viedtālrunis, tad jebkuru mediju failu un tiešsaistes video var koplietot ar televizoru, izmantojot LG Miracast savienojumu. Tiek piedāvāta arī LG Smart Share programmu (jāuzinstalē uz datora), ar kuras palīdzību var piekļūt, apskatīt un atskaņot uz datora esošos foto un video failus, taču, ja datoram ir pieejams Intel procesors, tad ir iespējams abas ierīces savienot izmantojot Intel WiDi programmu, kas ļauj dublēt vai apvienot ekrānus. Protams, ir arī pieejami tradicionālie USB, HDMI, Bluetooth un citi savienojumi.

Maģiskā pults

LG TV saviem labākajiem modeļiem piedāvā ‘maģisko pulti’, kas piedāvā žestu, tēmēto un nospiediena kontroli, sniedzot vēl vieglāku navigācijas joslas kontroli. Pults forma jūtas ērti rokā, un katrai pogai ir nepārprotama funkcija – nav nepieciešams lasīt pamācību, lai saprastu, kā ar to rīkoties.

Šobrīd nav komentāru

E-pasts netiks publicēts