Jādomā, piekritīsiet – mūsu dzīve ir kārdinājumu pilna (iespējams, tieši tur slēpjas tās skaistums). Būsim godīgi – jauna telefona, televizora, drona vai robota–pļāvēja iegāde nav dzīvības un nāves jautājums un, ja skatāmies skrupulozi, varam it mierīgi iztikt bez visa pieminētā (un arī nepieminētā) – kā nekā, vecais TV vēl rāda, pa telefonu (lai arī kaitina tā gliemezīgā darbība) varam ne vien piezvanīt, bet arī e-pastu saņemt un nosūtīt…

No otras puses (turpināsim būt godīgi) – ikkatram no mums gribas mazliet sevi palutināt, uzlabot savu dzīves līmeni. -Galu galā, viena no, piemēram, flagmaņtelefona, galvenajām funkcijām, ar ko tas atšķiras no citiem, ne – flagmaņiem, ir katrā pieskāriena reizē atgādināt jums – lieliskajam saimniekam, ka dzīve ir izdevusies un, tātad, jūs esat veiksmīgs cilvēks, kurš – šaubu nav – šo veiksmi ir godam nopelnījis.

Protama lieta, ka ne ka jau katram par visu vari gribas tieši visdārgāko un ne katrs no mums to var atļauties (starp citu – te nav, par ko kaunēties), bet, jebkurā gadījumā, jaunās ierīces sūtība ir gādāt arī par to, lai mēs justos iederīgi tik strauji mainīgajā tehnoloģiju pasaulē, īsi sakot, justos labi.

Kā bez pūlēm atbrīvoties no slinkuma…

Nu mēs nonākam pie jautājuma – kā justies labi un būt vienā solī ar laiku, nesajūtoties slikti finansiālā ziņā?

-Var jau smieties un salīdzināt šo jautājumu ar Google meklējumu Kā bez pūlem atbrīvoties no slinkuma, bet – ak, pārsteigums – tas tomēr ir iespējams: kamēr vien ikmēneša maksājuma apmērs līdzinās kabatas naudas apmēram, respektīvi, attiecīgās summas iztrūkums ir subjektīvi nepamanāms, apmierinājums ar sevi un guvumu gūst pārliecinošu virsroku pār psiholoģiski tik sāpīgo ikmēneša klikšķi internetbankā. Pie tam, ņemot vērā, ka Tet bezprocentu nomaksas termiņš ir līdz pat 36 mēnešiem, pat nosacīti zema kabatas naudas latiņa nav šķērslis pat tehnoloģiski pārāko un jaunāko ierīču iegādei. Vēl vairāk – tā kā pirkums tiek ērti iekļauts jau esošajā ikmēneša rēķinā, nenāksies sekot līdzi vairāku rēķinu maksājumiem dažādiem klientiem. Ērti un pārskatāmi, vai ne?

Dārgās varonības lētā cena

Protams, atradīsies ļaudis, kuru rakstura stingrība un mērķtiecība ļauj naudu sakrāt. Un, ko tur slēpt – tas ir apsveicami un balti apskaužami. Bet, tai pašā laikā, ja vien runa nav par kabatas naudai atbilstošu summu (katram no mums tā ir individuāla), nākas mērķa labā kaut ko upurēt. Jājautā – vai tiešām šo finansiālo varonību kāds novērtēs? Redz, ja reiz ikmēneša maksājumus sasummējot, salīdzinot ar pilnas summas vienreizēju maksājumu tu praktiski nekā nezaudē, tad, jājautā – vai tiešām ir vērts traumēt ierasto sadzīvi?

Izvēle – vai tas ir labi? -Nē, tas ir lieliski!

Izvēloties iekāroto preci, vairumā gadījumu mēs gribam izvēlēties no vairākiem savstarpēji salīdzināmiem dažādu ražotāju produktiem, nevis ņemt vienīgo, kurš aizkavējies tukšā veikala plauktā, vai ne? Un – uz kurieni gan doties interneta plašumos, ja ne pie lielākajiem tirgotājiem, kuru produktu klāsts, likumsakarīgi, arī ir lielāks un cenas, vairumā gadījumu – pieejamākas, nekā citiem. Protams, ne bez uzmanības atstājama arī tirgotāja paredzamība un reputācija – cik nav dzirdēts par laimes meklētājiem, kuru interneta šopings beidzas ar ilgstoši nepiegādātu vai apšaubāmas izcelsmes (un garantijas), preci?

Šobrīd nav komentāru

E-pasts netiks publicēts