iPhone ir ļoti populārs ne tikai ražotāja, kvalitātes vai izskata dēļ. Daudzi to izvēlas tā piedāvāto iespēju dēļ, bieži vien nenojaušot, ka šis viedtālrunis spēj daudz vairāk, nekā mēs varam iedomāties. Vai Tu zināji, ka vari kontrolēt sava iPhone ekrānu, tikai ar vienu galvas mājienu?

Atpazīsti zvanītāju bez skaņas

Mēs visi zinām, kas ir telefona vibrācija. Tās sākotnējais mērķis un lielākais pluss ir brīdinājums par ienākošu zvanu bez skaņas signāla. Tomēr, ir viens mīnuss – mēs nevaram atpazīt zvanītāju, nepaņemot telefonu rokās. iPhone par to ir padomājis un tagad Tev ir iespēja pielāgot īpašu vibrāciju katram zvanītājam. Lai to paveiktu, Tev ir jādodas uz sava telefona iestatījumiem, jāatrod vibrācijas sadaļa un jāizvēlas iespēja radīt jaunu vibrāciju. Kad būsi izveidojis un saglabājis jauno vibrāciju, tad atliek to tikai pievienot kontaktam.

Ērtākai saziņai

Dažkārt ir tik neparocīgi rakstīt ziņas, piemēram, ejot pa ielu vai iepērkoties. Iespējams, tieši tāpēc arvien populārāki kļūst dažādi saīsinājumi. Ja esi iPhone īpašnieks, tad vari iemācīt savam telefonam automātiski izlabot dažādas nozīmes saīsinājumus. To iespējams izdarīt iestatījumu sadaļā pie tastatūras. Tev tikai jāieliek „+” teksta aizstājējā un jāievada vārda pilnā jeb pareizā versija, zemāk norādot sev vēlamo saīsinājumu.

Kontrolē savu telefonu ar galvu

Vai Tu zināji, ka savu telefonu vari kontrolēt ar vienu vienīgu galvas kustību? Dodies uz telefona iestatījumu sadaļu, kas atbild par piekļuvi ierīcei – aktivizē to. Pievieno jaunu kustību ar kameras palīdzību. Kamera Tevi turpmāk atpazīs, un tikai ar vienu galvas mājienu Tu varēsi pārslēgt aplikācijas, kontrolēt skaļumu un daudz ko citu.

Paslēp Apple aplikācijas

Apple Tavā telefonā ir instalējis trīsdesmit aplikācijas, ko Tu nevari izdzēst. Tomēr, Tev ir iespēja tās paslēpt. Jau atkal dodies uz telefona iestatījumu sadaļu, sameklē ierobežojumus un tos iespējo, ievadi paroli, atmet tās aplikācijas, kuras labprāt paslēptu un, lūk, aplikācijas ir noslēptas!

Mirgojošas ziņas

Ja Tev ir problēmas ar dzirdi, vai arī Tu vienkārši esi viens no tiem, kura telefonā regulāri krājas neatbildēti zvani un ziņas, tad vari izmantot savu kameru, kas dos gaismas signālus par katru nokavētu notikumu. Dodies uz iestatījumu sadaļas galvenajiem iestatījumiem, kur pieejamības sadaļā atzīmē „Turn On LED Flash For Alerts”

telefoni

Šobrīd nav komentāru

E-pasts netiks publicēts