Galaxy Tab A – vienkāršs un funkcionāls

Samsung Galaxy Tab A ir ekonomiskās klases planšete ar plašu iespēju klāstu. Tās korpuss rokās jūtas viegli un ērti, jo ir veidots no plastmasas. Planšetdators ir pieejams baltā krāsā.

Planšete ļaus izbaudīt mīļākās filmas un spēles, pateicoties 10.1 collu WUXGA displejam, kas nodrošina dzidru un reālistisku attēlu.

Galaxy Tab A ir aprīkota Android operētājsistēmu, kas lietotājam sniedz plašas iespējas un lielu aplikāciju izvēli. To darbina Qualcomm Snapdragon 1.6 GHz astoņu kodolu procesors, kā arī 2GB RAM. Planšete ir aprīkota ar 16 GB iebūvēto atmiņu, kuru var papildināt ar microSD palīdzību līdz pat 200GB.

Kameras aplikācija piedāvā plašas HDR, Pro Mode un citas radošās iespējas ikdienas mirkļu tveršanai. Tā ir aprīkota ar f/1.9 gaišuma 8 megapikseļu kameru aizmugurē un 2 megapikseļu kameru priekšpusē.

Planšetei ir LTE atbalsts, to var pieslēgt mobilajiem datiem un sērfot internetā jebkurā vietā un laikā. Darboties ar Galaxy Tab A varēsi bez raizēm, jo akumulatora darbība tiek nodrošināta līdz pat 13 stundām.

Galaxy Tab S2 – viegls un plāns

Samsung Galaxy Tab S2 ir pavisam viegls un plāns, jo tā aizmugure ir veidota no pieskārienam patīkamā soft-touch plastmasas materiāla, ko aptver drošs alumīnija rāmis. Tas rokās jūtas droši un neslīd. Galaxy Tab S2 ir pieejami melnā, baltā un zelta krāsā.

Samsung ir vieni no labākajiem viedtālruņu ekrāniem, un arī šī planšete nav izņēmums. Tas sniedz spilgtas un izteiktas krāsas, pateicoties 9.7 collu gaišajam Super AMOLED ekrānam. Ekrānam ir 4:3 attiecība, kas lieliski der interneta pārlūka lietošanai un lasīšanai, kā arī netraucē baudīt filmas vai spēlēt spēles.

Galaxy Tab S2 plūdeno darbību nodrošina Qualcomm Snapdragon 1.8GHz astoņu kodolu procesoru platforma, kā arī 3GB RAM. Planšete ir aprīkota ar 32 GB iebūvēto atmiņu, kuru var papildināt ar microSD palīdzību līdz pat 128GB.

Kamerai ir pieejami daudzi interesanti režīmi sākot ar panorāmas, HDR, virtuālo foto, kas spēj izveidot 360 grādu bildi. Bildes izskatās kvalitatīvas, gaišas un asas. Planšete ir aprīkota ar 8 megapikseļu kameru aizmugurē, kurai ir f/1.9 gaismas caurlaidības spēja un 2.1 megapikseļu kameru priekšpusē videozvaniem vai selfijiem.

Samsung planšeti ir aprīkojis arī ar pirkstu nospieduma lasīšanas sensoru, kās ļauj ērtāk atbloķēt/atpazīt ierīces lietotāju. Tā darbību nodrošina Android operētājsistēma – plašs aplikāciju veikals un nebeidzamas personalizēšanas iespējas. Tas ir lielisks multitasking rīks pateicoties lietotņu dalītā ekrāna režīma dēļ, kā arī tam ir iespējams pieslēgt klaviatūru, ko gan ir jāiegādājas atsevišķi.

Galaxy Tab S3 – elegants un māksliniecisks

Samsung Galaxy Tab S3 ir uzlabots S2, kas rada dārgu un elegantu sajūtu, pateicoties stikla korpusa un alumīnija rāmja apvienojumam. S3 kvalitātes ziņā ir līdzvērtīgs visu iecienītajiem Apple produktiem, ja ne pat labāks. Stikla korpuss ir skrāpējumu drošs, modelis pieejams baltā un melnā krāsā.

Ekrāns sniedz piesātinātas krāsas un lielisku kontrastu, ko tam nodrošina ierīces 9.7 collu Super AMOLED displejs ar HDR tehnoloģiju. To papildina lieliska skaņa, ko nodrošina visos četros stūris izvietoti četri kvalitatīvi skaļruņi.

Planšete sadarbojas ar jaunāko Android operētājsistēmu, kas lietotājam sniedz plašas iespējas un lielu aplikāciju izvēli. Planšetes ātro un patīkamo veiktspēju nodrošina Qualcomm Snapdragon 820 1.6GHz četru kodolu procesors, kas sadarbojas ar 4GB operatīvo atmiņu. Planšete ir aprīkota ar 32 GB iebūvēto atmiņu, kuru var papildināt ar microSD palīdzību līdz pat 256GB.

Galaxy Tab S3 spēj uzņemt 4K jeb Ultra HD izšķirtspējas video, kā arī vienreizējas krāsas un asuma fotogrāfijas pateicoties 13 megapikseļu aizmugurējai kamerai un 5 megapikseļu priekšējai kamerai.

Papildus šai planšetei ir arī piešķirts ar pirkstu nospieduma lasīšanas sensoru, kas ļauj ērtāk atbloķēt/atpazīt ierīces lietotāju, kā arī ierīci ir iespējas uzlādēt ar ātro uzlādi.  Komplektā arī ietilpst Stylus irbulis, ar kura palīdzību uz planšetes ir iespējams zīmēt un rakstīt ar roku. Šī iespēja noteikti būs augsti novērtēta ikvienas mākslinieciskas dvēseles acīs. Arī šai planšetei ir iespējams pieslēgt klaviatūru un to padarīt vēl funkcionālāku, taču tā ir jāiegādājas atsevišķi.