Datorspēles spēlē gan lieli, gan mazi, tas ir lielisks veids, kā atslēgties no ikdienas rūpēm vai vienkārši izklaidētos viens vai draugu lokā. Ir divu tipu datorspēļu spēlmaņi – tie, kas izmanto spēļu konsuli un tie, kas izmanto stacionāro vai portatīvo datoru. Abiem šiem spēlētāju tipiem svarīga ir ne tikai gluda datorspēļu darbība, kas ir atkarīga no datora vai konsules veiktspējas, bet arī baudāms, kvalitatīvs, detalizēts un plūdens virtuālās pasaules vizuāls atspoguļojums.

Datorspēles var attēlot gan ar datora monitora, gan televizora, gan projektora palīdzību. Cilvēki ir pieraduši skatīties filmas un televīzijas pārraides uz saviem lielajiem mājas TV ekrāniem, tādēļ arvien biežāk arī datorspēļu spēlētājus vairs nespēj apmierināt datora monitors, lai ar cik relatīvi liels tas būtu. Pieslēgt datoru vai konsuli pie mājas televizora, atlaisties dīvānā un izbaudīt spēlēt prieku – ko vēl vairāk var vēlēties?

Pēdējos gados arvien vairāk televizoru sāk atbalstīt HDR (High Dynamic Range) un 4K jeb Ultra HD kvalitāti. To ir iespējams izbaudīt, ja ir atbilstoši aprīkoti datori vai pēdējās paaudzes Playstation un Xbox konsules. Izvēloties televizoru datorspēļu baudīšanai 4K kvalitātē ir jāpievērš uzmanība vairākiem tehniskiem aspektiem – vai ir pieejams HDMI 2.0 atbalsts, kas nodrošina 60 FPS (kadri sekundē), 4K Ultra HD attēla kvalitāte, kā arī, lai datora videokarte spētu nodrošināt šādu kvalitāti. Ja Jums ir Sony Playstation 4 Pro vai Xbox One X, tad par konsules veiktspēju nav jāsatraucas.

Samsung Smart 4K Ultra HD HDR LED televizori – lieliskas kvalitātes un zibenīgas reakcijas kombinācija. Dienvidkorejas uzņēmums ražo augstas klases un kvalitātes televizorus ar apbrīnojami zemu ‘input lag’ jeb reakcijas laiku, kas ir brīdis no spēlētāja darbības līdz tās attēlojumam ekrānā. Attēls ir gaišs, detalizēts, ko nodrošina Ultra HD kvalitāte ar HDR tehnoloģiju.

LG OLED Smart 4K Ultra HD televizori – iespējami labākie televizori, kādi ir pieejami. LG piedāvā OLED ekrānu, kurš sniedz izcilu krāsu kontrastu un melno krāsu (tā nav pelēcīga, tā tiešām ir melna), kas bildi padara realistisku un acij baudāmu. LG priecē ne tikai ar bildi, bet tam ir arī iebūvēta kvalitatīva un baudāma audiosistēma.

Philips Smart 4K Ultra HD Ambilight LED televizori – solīds kvalitātes un cenas attiecības piedāvājums. Ņemot vērā, ka tas ir salīdzinoši lētāks piedāvājums tas nedaudz pieklibo attēla kvalitāte, taču tas tik un tā piedāvā 4K rezolūciju un HDR tehnoloģiju.

Sony Smart 4K LED televizori – lieliska bilde un korpusa dizains. Sony varētu būt liels potenciāls šajā lauciņā, ņemot vērā, ka tie arī ražo Playstation spēļu konsules. Saslēdzot abas Sony ierīces, var izbaudīt vienotās sistēmas atvieglojumus un bonusus.