Droni aizstāj selfie stick`us

Tie laiki, kad dronus izmanto tikai pieredzējuši un profesionāli operatori, ir pagājuši. Droni kļūst mazāki, jaudīgāki un vieglāk vadāmi. Pēc dažiem gadiem selfie sticks būs pagātne, jo nākotne ir selfie drons. Kā viens no piemēriem ir jaunais DJI Spark kvadrokopteris ar kameru, kas ir plaukstas lieluma un apvieno visas labākās DJI dronu tehnoloģijas. Tam ir žestu vadības sistēma, autonomais lidošanas režīms, rotoru aizsardzība, kā arī tas spēj uzņemt augstas kvalitātes fotogrāfijas un video. Iedomājieties, kādu kopbildi vai selfiju var uzņemt ar šādu dronu? Vairs nebūtu jādomā par to, kas vai kurš ielien vai neielien kadrā.

Mūzika pie dabas arī lietainā vasarā

Mūzika ir daļa mūsu ikdienas, ko cenšamies ņemt līdzi ik uz soļa – mājās, darbā, mašīnā, dabā un citur. Līdz šim ārpus telpām, klausoties mūziku, tika izmantoti mašīnas vai telefona skaļruņi vai pārnēsājamās tumbiņas. Mašīnai var nosēsties akumulators, telefona skaļruņiem nav jauda un kvalitāte, tumbiņa var izlīt. Pēdējā no problēmām ir atrisināta, jo nu jau ne tikai telefoni kļūst ūdensizturīgi. Kā viens no piemēriem ir JBL XTREME pārnēsājamais skaļrunis, kurš ne tikai ietver visas labākās JBL skaļruņu īpašības, bet arī ir veidots ūdensizturīgs. Klausies mūziku pie dabas arī šajā vasarā un nesatraucies, ka pēkšņi varētu uznākt lietus un izjaukt ballīti.

Citādāks pārvietošanās veids – giroskūteri      

Giroskūters ir viedais individuālais transportlīdzeklis, ar kuru var dinamiski pārvietoties gan pilsētvidē, gan arī brīvā dabā. Uzkāp un meties piedzīvojumos – apskati pilsētu vai iekaro dabu, dodies uz darbu, studijām vai veikalu. Giroskūtera lietošana ir viegla un nav nepieciešams ilgs laiks, lai apgūtu tā darbību un vadāmību. Tas ir dabai draudzīgs, jo kā enerģijas avotu izmanto elektrību un nerada nekādas izplūdes gāzes.  Kā vienu no piemēriem var minēt Ninebot by Segway ONE S2, kas ir gan dinamisks, gan ātrs un ļaus sajust vēju savos matos, manevrējot starp gausajiem gājējiem un laternu stabiem.

Makšķerēšana kā datorspēlēs ar viedajiem sonāriem

Makšķerēšana var būt gan meditācija vienatnē, gan brīvā laika pavadīšanas veids ar draugiem vai ģimeni, gan arī sportiska aktivitāte un sacensību gars. Labas ziņas lielo lomu medniekiem, jo viedierīces ienāk arī makšķerēšanas biznesā un jums piedāvā viedos sonārus, ar kura palīdzību var izsekot ūdenstilpnē esošajām zivīm un veikt pēc iespējas precīzāku un produktīvāku āķīša iegremdēšanu. Viens no piemēriem ir Deeper Smart Sonar, kurš vizuāli izskatās kā lode un to var vienkārši ņemt un mest ūdenī. Sonārs skenē dziļumu no 0.5 m līdz pat 80 m un ir iespējams makšķerēt dažādās saldūdens ūdenstilpnēs – piemājas dīķītī, kanālā, ezerā, vai pat straujā upē. Tas, savienots ar planšetdatoru vai viedtālruni, aplikācijā uzrādīs vietas, kur atrodas lielais loms, lai nebūtu visa diena jāvelta labākās vietiņas meklējumiem.

Sporto, analizē un izproti savu ķermeni

Savu triumfa gājienu turpina viedie sporta pulksteņi, kuri spēj fiksēt gan noieto soļu skaitu, skriešanas ātrumu, sirds ritmu, miega kvalitāti un citus parametrus. Šobrīd reti kādam tāds nav – ir vai nav sportists. Nav obligāti jāsamierinās ar lielu sporta pulksteni, ja vēlies šīs funkcijas. Fitbit viedie pulksteņi jau no laika gala ir bijuši mazi, neitrāli, bet spējuši paveikt visas tās pašas pamatfunkcijas. Fitbit piedāvā gan aproču tipa, gan arī nedaudz lielāka ekrāna un nu jau arī skārienjutīgā ekrāna viedos pulksteņus, kā arī ļoti labi izstrādātu un ērtu aplikāciju, kurā var aplūkot visus iegūtos datus un arī izveidot savu diētas plānu un sekot tam.

Esi vienmēr uzlādētsĀrējais akumulators CAMELION PS638

Gan jaunās viedierīces, gan mūsu planšetdatori un viedtālruņi darbojas ierobežotu laiku. Akumulatoru darbības laiki ar katru paaudzi uzlabojas, tomēr ilgāku laiku, atrodoties pie dabas, vai ceļā ar to var nepietikt. Risinājums ir pavisam vienkāršs, tas nav nekāds jauns, tikko izgudrots viedrīks, bet gan uzticamais un visiem pazīstamais ārējais akumulators jeb power bank. Atkarībā no akumulatora lieluma tas pietiks vienai vai vairākām papildus uzlādes reizēm un varēsiet droši turpināt izbaudīt savus piedzīvojumus.

Šobrīd nav komentāru

E-pasts netiks publicēts