Pirmā telefona iegāde bērnam ir nozīmīgs solis. Telefons Jums sniedz iespēju jebkurā brīdī sasniegt bērnu, uzzināt, kur tas atrodas, kā tam iet un vai tas jūtas labi. Tas arī dod iespēju bērnam nepieciešamības gadījumā sazināties ar vecākiem, ja tas ir nepieciešams. Rakstā apskatīsim galvenos iemeslus bērna pirmā telefona iegādei un dažus no atbilstošākajiem pieejamajiem tālruņu modeļiem.

Viedtālruņa iegāde bērnam

Telefons noder gadījumos, ja Jūsu atvase pati dodas uz un no skolas, kas neatrodas blakus mājām, patstāvīgi apmeklē ārpusstundu nodarbības jeb treniņus, kā arī brīžos, kad dodas ārpus mājas spēlēties ar draugiem. Jūsu bērns Jums būs sasniedzams jebkurā vietā un jebkurā laikā.

Ja bērnam pēkšņi sāk rasties veselības problēmas skolā, aizmirsts mājasdarbs mājās vai arī priekš nākamās dienas mājasdarba ir jānopērk krītiņi – to visu Jūsu bērns Jums var pateikt pa telefonu negaidot vakaru, kad Jūs satiks.

Pirmskolas vecuma bērni

Pirmajam telefonam, kurš domāts jaunākajām ģimenes atvasēm ir jābūt vienkāršam un saprotamam, jānodrošina zvanīšanas un rakstīšanas pamatfunkcijas, kā arī jābūt uzticamam un noturīgam baterijas akumulatoram.

  • NOKIA 216 modelis – klasisks un vienkāršs podziņu telefons, kurš sniedz visas nepieciešamās pamatfunkcijas. Šī telefona pilna cena ir 48,60 EUR.
  • Jaunais NOKIA 3310 modelis – atjaunotā 3310 versija ir tikpat vienkārša un uzticama, nodrošina visas pamatfunkcijas, bet, kas īpašs – baterijas akumulators ar vienu uzlādi spēj darboties līdz pat 2 nedēļām. Šī telefona pilna cena ir 59,40 EUR.
  • CAT B30 modelis – tas ne tikai nodrošina visas nepieciešamās pamatfunkcijas, bet ir arī ūdensizturīgs, triecienizturīgs un putekļu drošs. Šī telefona pilna cena ir 108 EUR.

Visiem iepriekš minētajiem telefonu modeļiem ir 24 mēnešu garantija.

Pusaudži

Pusaudžu vecumam daudz piemērotāks varētu būt tieši viedtālrunis, jo ne tikai dažādojas saziņas iespējas ar atvasi, bet arī ar tā palīdzību var, piemēram, internetā atrast nepieciešamo informāciju skolai vai vienkārši apskatīties sabiedriskā transporta sarakstu.

  • Just5 FREEDOM vai Blaster modeļi – Latvijā radīts zīmols, saprātīgas cenas un labas telefona veiktspējas kombinācija, ko apliecina fakts, ka tie veikalos bieži tiek izpārdoti. Šo telefonu pilna cena ir 160-180 EUR robežās.
  • Samsung Galaxy J3 modelis – Samsung ir pirktākais telefonu zīmols pasaulē ne bez pamata. Tas ir uzticams un ar labu veiktspēju. Šī telefona pilna cena ir 162 EUR.
  • Samsung Galaxy A3 modelis – atšķirībā no J3 modeļa šis ir īpašs ar to, ka tā modernais stikla-metāla korpuss ir ūdensizturīgs un putekļu drošs un papildus drošībai ir pieejams pirkstu nospiedumu sensors. Šī telefona pilna cena ir 306 EUR.
  • CAT S30 modelis – šie telefoni varbūt nav paši jaudīgākie, tomēr tie spēj paveikt visu nepieciešamo. To trumpis ir augsta līmeņa ūdensizturība, triecienizturība un drošība pret putekļiem. Šī telefona pilna cena ir 288 EUR.
  • Apple iPhone SE modelis – šo telefonu lielākais plus ir tieši interfeiss, jo tas ir vienkāršs un pašsaprotams. iPhone nepiedāvā kaudzi dažādu, sarežģītu funkciju, tikai visas nepieciešamākās un pasniedz tās saprotamā veidā. Šī telefona pilna cena ir 396 EUR.

Visiem iepriekš minētajiem telefonu modeļiem ir 24 mēnešu garantija.

Attīstošās un izglītojošās bērnu aplikācijas viedtālruņiem

Ja Jūs bērnam esat iegādājies viedtālruni, tad varat tam uzinstalēt arī dažādas izklaidējošas un izglītojošas aplikācijas un spēles. Ar šo spēļu un aplikāciju palīdzību bērnam ir iespēja attīstīt prasmes, darbojoties ar burtiem, cipariem, dažādu formu un krāsu zīmējumiem, attīstīt asociācijas, veidot vārdus, rēķināt matemātikas uzdevumus vai arī pat iemācīties spēlēt vienkāršas melodijas uz klavieru taustiņiem. Fish school, I See Ewe, Math Magic, Peekaboo Barn, FingerPiano ir tikai dažas no daudzajām pieejamajām attīstošajām bērnu aplikācijām.

Šobrīd nav komentāru

E-pasts netiks publicēts