Piekritīsiet – Ziemassvētki ir labākais brīdis, kad iegādāties sen kārotu lietu sev vai kādam citam. Jautāsit, kāpēc labākais? –Tāpēc, ka citkārt ir daudz grūtāk atbildēt uz jautājumu kāpēc tieši tagad?

Mēs ar prieku pacentīsimies padarīt jums dāvanas izvēli vēl vieglāku, piedāvājot nelielu sarakstiņu ar šobrīd pieprasītām precēm mūsu veikalā. Un vēl jo vieglāku, piedāvājot tās iegādāties bezprocentu nomaksā.

Labs piedāvājums, laba prece un vislabākie iegādes noteikumi – uz priekšu, pēc kārtas:

Viedtelefoni

Šķiet, mūsdienīgas dzīves epitoma, ierīce, bez kuras vairs nevaram iedomāties savu dzīvi. Un, lai dzīve būtu laba, skaidrs, ka arī telefonam ir jābūt labam.

-Jā, daudzi no mums, viens vienu, cits citu iemeslu dēļ priekšroku dod vai nu Apple, vai Android operētājsistēmas ierīcēm, taču no kā izvēlēties ir kā vieniem, tā otriem, lūk, Samsung Galaxy S9+ ar divām aizmugurējām kamerām un divām SIM kartēm izcili izskatīgās krāsās, vai, ja labāk un drošāk jūties Apple ekosistēmā – pavisam jaunais iPhone Xr ar lieliski strādājošo saimnieka sejas atpazīšanu un nevainojami nopulēto operētājsistēmu un pašas ierīces kvalitāti!

Spēļu konsoles

Mūsdienu spēles ir tik, teiksim, kā ir – nopietnas, ka ar tām aizrauties nav jākaunas nevienam, neatkarīgi no vecuma un sociālā statusa, kā smejies, īstajā dzīvē. Un, kāda gan starpība, vai vēlaties dāvanai ultra mobilo Nintendo Switch (skaidra lieta, vissvaigākajā – Let’s Go, Pikachu! Limited Edition, versijā), vai savās rotaļās esat konservatīvāks un dodat priekšroku Microsoft Xbox One S, pie reizes padomājot arī par iespēju pieaicināt otru spēlētāju un tad tā nopietnāk pievērsties sporta karalim futbolam FIFA 19 versijā. Ja futbols šķiet tik spēle vien, bet rokas raujas pie īstās – mežonīgo rietumu – dzīves darbiem un nedarbiem, tad, skaidra lieta, Sony Play Station 4 Slim ar Frontite komplektā būs nāvīgi trāpīga izvēle.

Viedpulksteņi

Nu, kad gan vēl ar Klinta Īstvuda skarbuma sejas izteiksmi pieņemt tēraudcietu lēmumu vairāk uzmanības pievērst savai fiziskajai kondīcijai, ja ne, tagad, īsi pirms jauna gada sākuma? Un, nē, tas nav ne grūti, ne ļoti dārgi – atradīsies dažādām gaumēm un dažādiem dvēseles noskaņojumiem – vienam zelta cilvēkam FitBit Versa Special Edition Rose Gold, citam skarbākas dzīves tīkotājam – GPS un aktīvā dzīvesveida ierīču veterāna – Garmin radītais Vivoactive 3 , kura nerūsošā tērauda korpuss trāpīgi simbolizēs nēsātāja gribasspēka un piedzīvojumu kāres rūdījuma pakāpi. Lai arī, saprotams, pulkstenis neskries, nepeldēs un nemīs pedāļus tā saņēmēja vietā, tas tomēr dos papildu impulsu un sakārtos pūles un panākumus glītos grafiku stabiņos un līknēs pavadošajā viedtālruņa aplikācijā.

Portatīvie datori un planšetes

Nē, nekur jau nenoslēpsies – ne visi mēs esam varoņi-maratonisti, un arī ne visi, kurus vēlamies apdāvināt, ir tēraudcietu muskuļu nenogurdināmi vingrinātāji. Un, galu galā, saliekot īsto dzīvi pa plauktiņiem – ar ko dūšīgs un pašaizliedzīgs darba vai mācību frontes pirmrindnieks ir sliktāks par to svīdēju fitnesa centrā vai rikšotāju pilsētas parkā? Pie tam – kurš gan ir gatavs apgalvot, ka arī fiziski aktīvajam nevajag tik, nosacīti, pasīvu dzīves pavadoni, kā portatīvo datoru vai planšeti? Piemēram, HP klēpjdatoru ar 15,6″ ekrānu, vai gluži svaigu 2018. gada Samsung Galaxy Tab A planšeti? -Lai taču skrējēji skrien, dziedātāji dzied un dejotāji dejo – kādam taču arī tās nopietnās lietas jādara! Nu, vai arī vienkārši internets un soctīklu straume modri un aktīvi jāpavēro un jāpabiksta 🙂

Portatīvās tumbiņas

Tomēr ir lieta, kura, kā kulaks uz acs, der it visiem, sākot ar trīsgadīgu pats-dejoju-un-pats- arī-dziedu ķiparu un beidzot ar godājama vecuma Fredija Kvinna un Frenka Sinatras daiļrades cienītāju – tās ir portatīvās tumbiņas (skandas). Lai lokālos dziesmu svētkus nesabojātu izlijusi tēja vai sēņošanas laikā sazin no kurienes uzpeldējis lietus mākonis, iesakām respektējamās JBL Charge 4 vai vēl robustāko un lielāko Xtreme 2 modeli. Ja nu kas, varēs arī mobilo telefonu uzlādēt. Darbojas gan ar vadiem, gan bez tiem, un skan tā, ka ziemeļbrieži un lāči – balti, brūni un melni, kādi nu kurā mežā atrodami, aijā un žūžo skaļā balsī līdz pirmajiem gaiļiem 🙂